Agnieszka Pietrzyk Dąb

Uporasz się ze stresem.Zyskasz więcej spokoju wewnętrznego,
pewności siebie!

 KURS ONLINE dla każdeg stworzony przez profesjonalnego psychologa, psychoterapeutę.

  1. Wszyscy odczuwamy emocje.Niestety zbyt często o tym zapominamy. Szczególnie w relacjach z partnerem,rodzicami, dziećmi.
  2. Kiedy rozumiemy, co się z nami dzieje, mamy szansę sobie pomóc.
  3. Wiedza to nie wszystko.Dokładnie! Oprócz świadomości, że czujemy dane emocje, warto poszukać sposobów, jak sobie z nimi radzić.

  4. … ale z praktyką bywa różnie.Wielu naszych rodziców, dziadków, pradziadków niestety nie mówiło o emocjach. Obiad na stole zastępował rozmowy o uczuciach.Przez to niewiele z nas umie mówić o emocjach i radzić sobie z nimi.

W czym pomoże Ci kurs:

*Wzmocnisz poczucie własnej wartości
*Zrozumiesz dlaczego ciało może chorować z powodu stresu
*Dowiesz się jak sobie radzić z wewnętrznym krytykiem
*Nauczysz się skutecznych technik radzenia sobie z trudnymi emocjami i stresem
*Uspokoisz lęki aktualne i te trwające od dawna
* I wiele,wiele więcej..
 

Zapraszam na kurs online, który jest pracą rozwojową nad własną sferą psychiczną, uczy wybaczania,radzenia sobie z lękiem i utartymi schematami funkcjonowania.Dowiesz się co zrobić aby emocje nie wpedzały Cię w problemy,cierpienie,a także różne  dolegliwości ciała związane z przeżywaniem trudności. Nauczysz się jak poradzić sobie z lękami,smutkiem,złością i traumami. Nauczysz się skutecznych,szybkich technik radzenia sobie z emocjami i stresem.Zapraszam wszystkich,którzy potrzebują zmiany,szukają odpowiedzi lub rozwiązania.

Uporasz się ze stresem i trudnymi emocjami! Zyskasz więcej spokoju wewnętrznego. Pewności siebie i wzmocnisz poczucie własnej wartości.Jeśli chcesz wiedzieć jakie sposoby uspokajają emocje i nad czym popracować aby poczuć się lepiej-zajrzyj do programu mojego Kursu Online!

 
 
 
 
 

Co znajdziesz w Kursie


*Kurs stworzony przez profesjonalnego psychologa,psychoterapeutę
*Łatwy dostęp do kursu-wystarczy dostęp do internetu aby zalogować się na platformę z lekcjami kursu
*Wiele nagrań video z przystępnym i zrozumiałym wyjaśnieniem zagadnień
*Dokładne omówienie poruszonych tematów od strony merytorycznej
*Ciekawe zadania domowe do wykonania z każdej lekcji kursu
*10 różnych lekcji tematycznych prowadzących do Twojego rozwoju(jedna lekcja na każdy dzień)
*Medytacje
*PDF z ciekawymi i rozwijającymi zadaniami
*Nauka skutecznych technik uwalniania stresu i uzyskania spokoju
*Poruszone zagadnienia w kursie od strony psychologicznej oraz holistycznej/całościowej

Gwarantuję Państwu przystępne i zrozumiałe wyjaśnienie zagadnień,które są tematem każdej lekcji w czasie kursu online. Jestem psychologiem,psychoterapeuta moje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii(równiez online) daje Państwu możliwość skorzystania z konsultacji po ukończonym kursie,jeśli zainteresuje Was i zaciekawi dane zagadnienie z lekcji w czasie kursu.

Kurs Online, który Państwu przygotowałam jest wyjątkową ofertą na rynku. Znajdziesz w nim możliwośc poprawy jakości swojego życia poprzez przepracowanie lekcji tematycznych zawartych w kursie.Zyskasz więcej spokoju,wyciszenia stresu w Twoim życiu pojawią się ważne postępy i więcej świadomości własnej sfery psychologicznej,własnych uczuć i elementów,które budują spełnione zycie.

Kurs online umożliwia Ci rozwój wewnętrzny nie tylko poprzez specjalistyczną wiedzę z zakresu psychologii ale także w odniesieniu do natury i całościowym/holistycznym widzeniu człowieka,ponieważ umysł i ciało są nierozłączne.

Zapoznaj się z programem kursu

Poznasz skuteczne sposoby radzenia sobie z uczuciami. Gwarantuje Ci Twoj wewnętrzny rozwój.

Człowiek jest złożoną istotą, istnieje wiele obszarów i sposobów pomocy w radzeniu sobie z silnymi emocjami,nadmiernym stresem,lękiem,złością. Na kursie poznasz wiele z tych sposobów! Masz szanse poczuć ulgę, poprawić jakość życia, znaleźć rozwiązanie trudnej sytuacji w której się znalazłeś/aś lub  problemów utrudniających codzienne funkcjonowanie. Udział w kursie będzie procesem pomocy,zmiany i wsparcia, który polecany jest osobom przeżywającym kryzysy, niezadowolenie ze swojego życia oraz poszukującym zmiany i rozwiązania problemów natury emocjonalnej oraz egzystencjalnej

Ani rodzice,ani szkoła nie nauczyli na temat emocji?Teraz dowiesz się bardzo wiele!

Nie uczą nas w szkole w jaki sposób rozładowywać napięcie i jak rozładowywać, rozpracowywać emocje. A więc skąd mamy to umieć??Nasi dziadkowie a potem rodzice nie mieli dostępu do psychologów,psychoterapeutów.Nikt ich nie uczył więc z pokolenia na pokolenie często powielali pewne schematy zachowań.Ty masz możliwość poprzez udział w tym rozwojowym Kursie zrobić coś niesamowicie ważnego dla siebie,może swojego życiowego towarzysza/towarzyszki,dla swoich dzieci.Możesz nauczyć się dużo o funkcjonowaniu umysłu,przeżywaniu uczuć i żyć po swojemu.

Ciało zapamiętuje emocje.Co to oznacza?

Jeśli człowiek nie będzie na bieżąco niwelował napięcia emocjonalnego będzie się ono gromadzić i powodować szkody zdrowotne i dolegliwości.Emocje gromadzą się w ciele i dają o sobie znać.Wyobraź sobie że objawy spięcia emocjonalnego mogą nawet przypominać objawy neurologiczne lub choroby immunologiczne,część pacjentów odwiedzających SOR przyczyną u nich są powody emocjonalne! 
Naucze Cię w jaki sposób chronić się przed tak przykrymi konsekwencjami,co robić z  gromadzącym się na bieżąco napieciem. Dowiesz się na temat różnych ciekawych technik,które pomagają jeśli już zaistniały dolegliwości.

Relacje z ludźmi to jedna z naistotniejszych wartości w życiu.

Stres,napięcie,silne emocje,które trwają długo oddzielają od tworzenia dobrych relacji z ludźmi. Napięcie psychiczne powoduje,że człowiek niema miejsca na dobre rzeczy i nie może cieszyć się życiem.Jest to bardzo trudne. Samo bycie w różnych relacjach też przynosi cały czas doświadczanie różnych emocji,uczyć,przeżyć. Związek w którym jesteś, wychowywanie dzieci,relacje ze współpracownikami, szefem, klientami,relacje biznesowe. Wszystko dotyczy emocji w każdym z tych obszarów życia odczuwamy bardzo różne uczucia często nadmiarowo,intensywnie,długo.Ten ważny Kurs da Ci szanse cieszyć się relacjami z ludźmi!

Napięcie emocjonalne jest jak bagaż,który niesiesz.Pora go zdjąć!

Napięcie emocjonalne jest jak bagaż który niesiesz,trzeba go zdjąć !
Mój Kurs właśnie po to został stworzony,pomoże Ci zdjąć Twoje ciężary,wybaczyć to co jest do wybaczenia.
Ciało i umysł człowieka nie jest przystosowane do tego aby ciągle być spiętym.Dzięki pracy nad emocjami poczujesz siłę i nauczysz się kontroli tak by żyć w spokoju.

Masz niska samoocene? Wierz mi,da się to zmienić

Pewnie słyszałaś/eś o wewnętrznym krytyku..to taki cichy podszeptywacz w Twojej głowie,który wciąz podaje argumenty,że coś jest z Tobą nie tak, że wiele spraw się nie uda. Taki negatywny wewnętrzny dialog.Niska samoocena,brak poczucia własnej wartości to okropny stan wewnętrzny wielu osób..Smutne bo wiele ludzi przeżywa tak całe swoje życie.Nie chodzą na psychoterapie,nie biorą udziału w kursach o emocjach,myśla,że tak musi byc. Nie musi!A wręcz przeciwnie można wiele zrobić i czuć się zupełnie dobrze. Cieszyć się czesto. Mieć poczucie spokoju wewnętrznego. Przekonało się o tym wielu moich pacjentów i kursantów.

Kim jestem?psychologiem,psychoterapeuta,
doradcą dla par/małżeństw, autorką tego ważnego,rozwojowego Kursu Online

Doświadczenie zdobywałam w placówkach zajmujących się pomocą psychologiczną: odział psychiatrii,poradnie i centra pomocy rodzinie,placówki leczenia uzaleznień Monaru. Od wielu lat prowadzę cenioną przez pacjentów praktykę psychoterapeutyczną/konsultacyjną także online.

Obszarem szczególnych moich zainteresowań w dziedzinie psychologii i psychoterapii jest terapia par,małżeństw oraz problemy psychosomatyczne(choroby ciała powiązane ze sfera emocjonalną człowieka)

W pracy z pacjentami szczególnie ważny jest dla mnie Kodeks Etyki zawodowej.

W czasie zdobywania kwalifikacji zawodowych brałam udział  w wielu specjalistycznych szkoleniach:

psychoterapii zaburzeń depresyjnych, psychoterapii zaburzeń lękowych, diagnozy klinicznej,zaburzeń odżywiania,   psychoterapii par,psychosomatoterapii (praca terapeutyczna z ciałem, uważnością i oddechem), zastosowania hipnozy w pracy terapeutycznej, zastosowania ustawień rodzinnych,rozwoju osobowości, budowania motywacji,zmiany przekonań i realizacji celów

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną. Część mojego czasu poświęcam na tworzenie rękodzielnicze preparatów zielarskich(maści,smarowideł zdrowotnych).Lubię ludzi i za każdego z moich pacjentów i kursantów trzymam mocno kciuki aby im się życie udało.

 

Referencje

Opinie uczestników kursu

Zdecydowałem się na kurs Pani Agnieszki na koniec rocznej psychoterapii. Okazał się ciekawy, często wymagający, ale utrwalił we mnie to czego mnie Pani Agnieszka nauczyła. Nie będę zdradzał szczegółów kursu, ale z perspektywy czasu, mam wrażenie że większość przyczyn złego samopoczucia ma logiczne wytłumaczenie i zrozumienie tego wymaga wsparcia. Polecam każdemu, kto chce zawalczyć o lepsze Życie! Pozdrawiam 🙂

Jacek

Kurs był wspaniały!!Bardzo dużo zadań, wymagających ale również ogromnie ciekawych. Robiłam go w wakacje i byłam bardzo zaciekawiona co przyjdzie kolejnego dnia. Polecam.

Paula

[...] dzięki tym codziennym zadaniom, ćwiczeniom w których codziennie uczestniczyłam poczułam siłę, odwagę, że dam radę, że muszę iść do przodu, obierać sobie cele i przede wszystkim dążyć do ich spełnienia, nie myśleć za dużo tylko robić to, co czuję, co chcę. I DAM RADĘ[...] Definitywnie mogę powiedzieć, że ten kurs dał mi dużo odwagi. Tak, odwaga świetnie pasuje do tego! Bardzo dziękuję Pani Agnieszko – za wszystko.

Kasia

Proponuje Tobie zmiane i pomoc.

Lubię ludzi,za każdego z moich pacjentów i kursantów mocno trzymam kciuki aby Wam się życie udało.Ten Kurs pozwala pójść na przód. Uporać się z niewybaczoną przeszłością. Pomaga wziąć od życia jak najwięcej. Odważ się i weź udział w tym Kursie.