Kubki  z duszą piękne ceramiczne,unikatowe.

Kubki sa wykonywane ręcznie w małej bieszczadzkiej pracowni ceramicznej.

Kolory lasu,nieba i ziemi nadają niepowtarzalny klimat każdemu kubkowi.

Kamionka jest wypalana w piecu w bardzo wysokiej temperaturze dzięki czemu, te wyjątkowe kolory są odporne można śmiało myć w zmywarce.

Jeśli wartością jest dla Ciebie ręczne wykonanie,włożone serce i praca rąk w to, aby powstał produkt,dobrze trafiłaś/eś

Kubek z duszą idealny na poranna herbatkę lub kawe…albo wieczorny relaksacyjny napar ziołowy. Został stowrzony aby nadać harmonijny i pozytywny akcent w Twoim domu na codzień.

Celebrowanie picia ciepłego napoju codziennie od wieków stanowiło ważną część życia dla każdego człowieka indywidualnie, ale i w ramach gościnności.Słowianie słyneli na cały świat ze swojego przyjmowania gości,raczyli ich czym mogli,często były to ziołowe zaparzane herbatki z nazbieranych wokól domu roślin “Gość w dom Bóg w dom” tak rozumieli gościnność…dotyczy to wielu kultur na świecie, gdzie z wielkim uszanowaniem  przyjmuje się przybyszów i częstuje w pięknych naczyniach w zalezności od regiony.W Maroku to jest wspaniała herbata z mięta,w Chinach ziełona herbata.Tradycje sięgają wieków wstecz.

Naturalne, ceramiczne,ręcznie zrobione naczynia z których możemy napić się ciepłego napoju przenosza nas swoim niepowtarzalnym charakterem w czasy gdzie człowiek żył w zgodzie z naturą,naczynia robione były przez rzemieślników.Człowiekowi towarzyszyły rośliny,zioła,drewno,kamień,las,czysta woda w rzekach. Dzisiejszemu światu potrzeba jest jaknajwięcej powrotu do natury do łaczenia człowieka z tym co dla niego najlepsze,najzdrowsze.

Zalew plastiku,bylejakości,robionych najtańszym kosztem i wyzyskiem ludzi w krajach azjatyckich produktów w tym naczyń do picia,jest czymś na co nie możemy się zgodzać.Naszym obowiązkiem jest poszukiwać dla siebie kontaktu z naturą i cenić prace rzemieślniczą,hand made.

Tak sobie pomyślałam właśnie,że jeśli poszukujemy dla kogoś prezentu,upominku,jakiegoś niepowtarzalnego i wyjątkowego podarunku,to jest czas aby zwracać uwage na pochodzenie produktu i wybierać polska marke,polskie produkty u nas wykonywane. Wspierajmy polskich rękodzielników,zamiast wydawać pieniądze na masowa bezduszna chińska produkcje,wybierajmy to co płynie z pracy rąk naszych wytwórców,artystów,producentów.Jestem pewna,że soba która otrzymuje prezent zachwyci się ręczne wykonanym kubkiem ceramicznym o wiele bardziej niz kolejnym przedmiotem,który właśnie niedawno opuścił fabryke produkcyjna i jest jednym z milionów takich samych wyprodukowanych na masową skalę. Przypomnij sobie moje słowa jak będziesz poszukiwać prezentu przy najbliższej okazji dla kogoś bliskiego.

Z całego serca zapraszam Ciebie abyś obdarowała/obdarował siebie lub kogoś bliskiego kubkiem z dusza,który na stałe zagości w Twojej codzienności i będzie wprawiał w dobry nastrój,urzekał swoim pieknęm,estetycznym wykonaniem,ciekawym kolorem i świadomościa,że jest rękodziełem.

Objetość ponad 330ml

Cena 65zł

Możliwość wysyłki również zagranice

Zamówienie prosze wysłać SMS 791074405