afrodyzjaki

ZIOŁOWA SÓL KĄPIELOWA z naturalnymi olejkami eterycznymi

Ah!Kochaj Kochaj- cynamon,ylang ylang, geranium i wiele wiecej to sól dla zakochanych,afrodyzjak,fajna na romantyczny wieczór…

Zapraszam Was do świata wysokiej jakości aromaterapii,kojącej,poprawiającej nastrój,samopoczucie, ma wpływ na sfere sexualna człowieka,produkt na bazie soli różowej i wyciągów eterycznych ziołowych wysokiej jakości o własciwościach terapeutycznych afrodyzjaków.

W opakowaniu znajdziesz różowa gruba sól mocno doprawioną dużą ilością przepięknych aromatów roślinnych,które od wieków były używane do polepszania życia intymnego,stymulują,koją emocje,łagodzą stany obniżonego nastroju,wprowadzaja w romantyczny nastrój.Naturalne olejki eteryczne wysokiej jakości !!

Moja sól ziołowa jest produktem z obszaru medycyny naturalnej ponieważ olejki eteryczne które są w niej działają leczniczo,poprawiają samopoczucie,podnoszą libido mają wpływ na poprawe życia sexualnego partnerów.
Ponad to dodałam olej z wiesiołka i olej z migdałów aby w czasie kąpieli dodatkowo sól odżywiała skórę i sprawiała,że jest bardziej subtelna i przyjemna w dotyku.

 

Ah!Kochaj Kochaj- cynamon,ylang ylang, geranium i wiele wiecej to sól dla zakochanych,afrodyzjak,fajna na romantyczny wieczór…

Jak stosować:
1-3 łyżki (nie więcej)wsypać do wanny z ciepła wodą.
Ważne!!Jeśli chcesz w pełni skorzystać z właściwości całej mieszanki, dodaj je tuż przed kąpielą! Bardzo polecam wsypanie soli do wanny wtedy kiedy jesteście już gotowi do kąpieli!
Bardzo prawdopodobne, że będzie utrzymywał się w łazience jeszcze przez jakiś czas.

Fajnym sposobem aby wprawić się w dobry nastrój jest wsypać soli Ah!Kochaj,Kochaj do pudełeczka i postawić w sypialni….inhalacja aromaterapeutyczna w ten sposób działa cudownie. Spróbuj!!

 

250ml 59zł
Aby zamówić wyślij sms 791074405 lub mail agnieszka-pietrzyk@gazeta.pl podaj adres do wysyłki oraz nazwę produktu,który mam wysłać.

Pozostałe moje produkty znajdziesz na https://www.facebook.com/ziolaukochane/

 

afrodyzjaki