maść żywokostowa

MAŚĆ ŻYWOKOSTOWA

Moja maść jest bardzo dobrym leczniczym produktem wysokiej jakości. Robie ją z najlepszych możliwie składników jakich można użyć do maści czyli smalcu gęsiego prawdziwego od rolnika(szczerze to pół Polski za tym przeszukałam,smalec gęsi jest bardzo trudno dostepny, oczywiscie nie mowie o takim który w sklepach sprzedaja:).Maść zrobiona jest z żywokostu,siedmiopalecznika błotnego,liścia laurowego.
Siedmiopalecznik błotny w Polsce jest rzadko spotykanym zielem i mało znanym,natomiast znają go na wschodnich terenach w dalekiej Rosji i wiedza jak silne ma właściwości.


ZASTOSOWANIE
bóle kręgosłupa, bóle stawów,karku,
dyskopatia,
skurcze mięśni,
dolegliwości zwyrodnieniowe i reumatyczne,
regeneracja mięśni i skóry,
nerwobóle, zapalenie korzonków nerwowych,
bóle reumatyczne,
rwa kulszowa, obniżona elastyczność krążków międzykręgowych,
regeneracja stawów,
zmniejsza obrzęk, redukując zaczerwienienie, swędzenie,
zapalenie kaletki
maziowej kolana,
blizny pooperacyjne gojenie ich,
cellulit,
używany jest także łagodząco przy siniakach, zwichnięciach, skręceniach, naciągnięciu ścięgien,
leczenie blizn i żylaków.

Żywokost roślina stosowana od wieków przez znachorki.

Żywi i goi kość  czyli żywokost lekarski.stosowany jest w medycynie od wieków, głównie przy problemach z tkanką kostną  bardzo skutecznie wspiera leczenie chorób kręgosłupa, stawu biodrowego, bóle reumatyczne, kolan, rwę kulszową, wszelkie stany zapalne ścięgien i zapalenie żył.Maść żywokostowa leczy odmrożenia, oparzenia, złamania, zwichnięcia, stłuczenia, skręcenia, naciągnięcia w mięśniach, trudno gojące się tkanki, owrzodzenia żylakowe nóg.
Maść żywokostowa i olej żywokostowy jest dość często stosowana jako naturalny preparat do gojenia ran, a także zapobiegania powstawaniu blizn i leczeniu już istniejących. Żywokost pozwala również zmniejszać uczucie wysuszania oraz redukuje łuszczenie się skóry. Wykazuje także skuteczność w leczeniu atopowego zapalenia skóry, łuszczycy oraz egzemy.
Zawiera między innymi alantoinę, która pobudza tkanki do regeneracji, garbniki, substancje śluzowe, polifenole, auksyny – hormon, który łatwo tworzy nową tkankę i szybko leczy rany.

Sposób użycia: wsmarować lub wklepać w bolące miejsce 2 – 3 razy dziennie.Najlepiej zalecam jesli są uporczywe dolegliwosci smarować na przemian olej i maść żywokostowa na smalcu z gęsim. 

Preparat przygotowuje z najlepszej jakości składników korzeni żywokostu,gojnika,siedmiopalecznika błotnego i liścia laurowego  a do tego odrobina magii aby dał z siebie wszystko co najlepsze:) Sama jestem najlepszym przykładem że  działa cuda cudeńka, jestem po operacji kręgosłupa stosuje ją od dawna tak jak i olej żywokostowy na smalcu gęsim i nie mam żadnych dolegliwości ani bóli.Produkty robie sama ponieważ nie ufam temu co można kupić w sklepie, zapraszam Państwa do wypróbowania produkt 100% naturalna maść żywokostowa.

Maść żywokostowa powinna być w każdej domowej apteczce. Zamiast sztucznych produktów agresywnego przemysłu farmaceutycznego który nas truje i płacimy krocie pieniędzy za chemie, natura dała człowiekowi wszystko czego potrzebuje aby się leczyć, wspomagać, łagodzić objawy przynosić ulgę w dolegliwościach i cierpieniu.

Najlepsze efekty można uzyskać stosując jako całą kuracje na stawy,kości,mięśnie:
Maść żywokostowa,Olej żywokostowy i Sól ziołowa zdrowotna z jałowcem,rozmarynem,goździkami,majerankiem oraz Smarowidło z Mirry

Olej żywokostowy z gojnikiem,siedmiopalecznikiem błotnym, lisciem laurowym http://psychoterapia-pietrzyk.pl/…/olej-zywokostowy-medycy…/
Sól ziołowa zdrowotna https://psychoterapia-pietrzyk.pl/blog/2019/01/15/sol-ziolowa-stawy-kosci-miesnie/

Smarowidło z Mirry https://psychoterapia-pietrzyk.pl/blog/2019/12/13/smarowidlo-z-mirry/

Polecam ja dla osób które maja problemy z kościami,stawami,mięsniami,skórą.Bóle,przeciążenia,zwyrodnienia,reumatyzm,stłuczenia,złamania,zwichnięcia,siniaki,słabość w mięśniach.

maść żywokostowa

Słoiki są szklane maja 250ml,maść nalezy przechowywać w lodówce!!! Maść można u mnie nabyć po 65 zl plus wysylka,robie tez olej żywokostowy z gojnikiem,siedmiopalecznikiem blotnym i lisciem laurowym po 43 zl,sól ziołowa zdrowotna z jałowcem,rozmarynem,gożdzikami i majerankiem 55zl
oraz Smarowidło z Mirry 65zł 150ml ,Smarowidło z bursztynu 55zł 100ml,Smarowidło z arniki i żywokostu 55zł 100ml,Smarowidła z kasztana 55zł 100ml

Pozostałe produkty można zobaczyć na tej stronie https://www.facebook.com/ziolaukochane/

Zamówienia SMS (prosze podać imię,nazwisko,adres oraz nazwę produktów które Państwo zamawiają) 791074405