MAŚĆ ZIOŁOWA 100% NATURALNA
Maść robię z lawendy,rumianku,nagietka,oliwy z oliwek,lanoliny oraz wit E.

maść ziołowa naturalna
Działanie i zastosowanie składników maści:

Nagietek doskonale regeneruje skórę, pomaga uporać się z niemal wszystkimi jej niedoskonałościami – zaskórnikami, trądzikiem, łuszczeniem się, przeciwdziała rozstępom. Likwiduje szorstkość skóry, nawilża i zmiękcza. Działa też wygładzająco i ochronnie dzięki właściwościom antyoksydacyjnym. Kosmetyki z nagietkiem są polecane zwłaszcza do skóry problematycznej, zniszczonej, suchej i wrażliwej.Obecność karotenoidów i trójterpenów przyśpiesza ziarninowanie i gojenie się wszelkich uszkodzeń naskórka oraz warunkuje prawidłowy wzrost nabłonka. Maści z nagietkiem są pomocne nie tylko przy otarciach i drobnych urazach skóry, ale także przy poważniejszych – odleżynach, odmrożeniach, stanach zapalnych związanych z żylakami.

Rumianek pospolity ma właściwości przeciwzapalne, przyspieszające gojenie się ran, dezodoryzujące, przeciwbakteryjne i neutralizujące toksyny bakteryjne, pobudzające przemianę materii w skórze.Zewnętrznie stosuje się je przy stanach zapalnych skóry i błon śluzowych, bakteryjnych schorzeniach skóry, ranach, oparzeniach i owrzodzeniach, alergiach skórnych, stanach zapalnych.

Lawenda ze względu na silne właściwości antyseptyczne, a także w dużym stopniu przeciwgrzybicze, wyciąg lawendowy stosowany jest w leczeniu trądziku. Ułatwia też gojenie się ran i przyśpiesza regenerację naskórka, zalecana szczególnie dla skóry wrażliwej i delikatnej.

Lanolina przede wszystkim – nawilża ona skórę, tworzy też na skórze delikatny film, dzięki czemu czujemy, że jest gładsza.Warto dodać, że skład lanoliny bardzo przypomina skład warstwy lipidowej ludzkiego naskórka, dzięki temu chroni ona skórę przed działaniem szkodliwych czynników, takich jak niskie temperatury czy wiatr.Ponadto nadaje skórze miękkość i elastyczność.Lanolina posiada także właściwości natłuszczające, dlatego stosowana jest w kosmetykach przeznaczonych do pielęgnacji skóry suchej.

Maść ziołowa kosmetyczna z nagietka lawendy rumianku lanoliny 30zł 50ml na problemy skórne i do pielegnacji ciała i twarz lub dłoni i stóp

Robie tez maść żywokostowa na smalcu gęsim  oraz  olej żywokostowy z gojnikiem,siedmiopalecznikiem błotnym i lisciem laurowym po 33 zl.

Pozostałe produkty można zobaczyć na tej stronie https://www.facebook.com/ziolaukochane/

Zamówienia proszę składać na mój mail agnieszka-pietrzyk@gazeta.pl lub sms  telefonicznie 791074405

Wystarczy napisać mi adres oraz nazwy produktów które Państwo wybrali,wysyłam poczta płatne przy odbiorze.

 

maść ziołowa naturalna